Image
ELPEK GRUP // İnsan Kaynakları

Image

 

ELPEK GRUP olarak, aynı iş ahlakını benimseyecek, bilgi birikimine bilgi katarak paylaşacak, güç birliği ve ortak akıl ile uyumlu, yüksek performanslı, dinamik iş gücü ve mühendislik çözümleri felsefemizi ilke edinecek herkesi grubumuzda görmeye hazırız.

.

ELPEK GRUP, başta Elektrik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği olmak üzere mühendislik bilimlerinden mezun, ilgili bölüm ve bilimlerde yeterliliği bulunan öğrenciler de dahil olmak üzere; birlikte çalışma imkanı, staj yapma imkanı, proje bazlı çalışmaları ve bilgi paylaşımı taleplerini sonuca kavuşturmaya her zaman destek olmaktadır.

ELPEK GRUP insan kaynakları taleplerinize hızlı çözümler sunmaktadır.

 

Tüm iş başvurularınız için : ik@elpekgrup.com

................................................................................................................................................................

ELPEK GRUP | staj imkanları

Image

Eğitime destek amacıyla :

Üniversite öğrencilerine yıllardır olduğu gibi staj imkanı sunarak mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaya özenle destek oluyoruz. Üniversite öğrencileri, stajları süresince öğrenimleri sırasında kazandıkları teorik ve pratik bilgileri gerçek iş ortamında uygulayarak deneyim kazanıyor ve iş hayatına yönelik tecrübe edinme şansı yakalıyorlar. Üniversitelerinin staj yönergesinde belirlenen koşullara uygun olarak her yıl Nisan ve Mayıs ayları boyunca doğrudan staj başvurusu yapabilirler.

 

Staj başvurularınız için : ik@elpekgrup.com